راه حل های درمان چروک چیست؟

[12:26] 1396/08/08 | بخش بهداشت و زیبایی
راه حل های درمان چروک چیست؟

دو نوع اصلی از چین و چروک سطوح، سطحی و حفره های عمیق هستند که در اینجا به بیان برخی از تکنیک های تهاجمی برای کاهش خطوط و چروک های عمیق می پردازیم.

میکرودرم

میکرودرم از یک خلاء قدرتمند برای اسپری میکرو کریستال های اکسید آلومینیومی در سطح پوست استفاده می کند. این روش لایه های بیرونی سلول های پوست را حذف می کند و رشد سلولی را در لایه های زیرین پوست تحریک می کند.

گفته شده است که این نوع درمان به ایجاد ظاهر تازه و نرم تر پوست کمک می کند، همچنین چین و چروک ها، منافذ بزرگ و درشت پوست را کاهش می دهد. بیمار ممکن است قرمزی جزئی در ناحیه درمان شده پوست داشته باشد.

بوتاکس

سم بوتولینوم نوع A که معمولا به عنوان بوتاکس شناخته می شود، سیگنال های شیمیایی را که موجب مسدود شدن عضلات می شود، متوقف می کند.

این سم در دوزهای کوچک به عضلات هدف تزریق می شود. عضلات دیگر نمی توانند سفت شوند پوست پهن تر، و ظاهر آن کمرنگ تر و نرم تر می شود.

بوتاکس می تواند خطوط در پیشانی و خطوط خفیف گوشه های چشم را کاهش دهد.

درمان معمولا 3 ماه طول می کشد، بنابراین تزریق مکرر لازم است.

چهره سازی

چهره سازی یک نوع جراحی زیبایی است که هدف آن جوان کردن افراد است. معمولاً شامل حذف پوست و چربی بیش از حد صورت می شود، با یا بدون محکم کردن بافت های زیرین.

با انجام این جراحی زیبایی پوست چهره، گردن یا هر دو قرمز می شود. تحقیقات نشان می دهد که پس از 2 سال، لایه برداری صورت هنوز هم مؤثر است، اما گردن شروع به عود می کند. زمان بهبودی ممکن است طولانی باشد و بیمار کبودی و تورم را چند هفته پس از جراحی تجربه می کند.

بالا

<p dir="RTL" style="text-align:justify">دو نوع اصلی از چین و چروک سطوح، سطحی و حفره های عمیق هستند که در اینجا به بیان برخی از تکنیک های تهاجمی برای کاهش خطوط و چروک های عمیق می پردازیم.</p> <p dir="RTL" style="text-align:justify"><strong>میکرودرم</strong></p> <p dir="RTL" style="text-align:justify">میکرودرم از یک خلاء قدرتمند برای اسپری میکرو کریستال های اکسید آلومینیومی در سطح پوست استفاده می کند. این روش لایه های بیرونی سلول های پوست را حذف می کند و رشد سلولی را در لایه های زیرین پوست تحریک می کند.</p> <p dir="RTL" style="text-align:justify">گفته شده است که این نوع درمان به ایجاد ظاهر تازه و نرم تر پوست کمک می کند، همچنین چین و چروک ها، منافذ بزرگ و درشت پوست را کاهش می دهد. بیمار ممکن است قرمزی جزئی در ناحیه درمان شده پوست داشته باشد.</p> <p dir="RTL" style="text-align:justify"><strong>بوتاکس</strong></p> <p dir="RTL" style="text-align:justify">سم بوتولینوم نوع <span dir="LTR">A</span> که معمولا به عنوان بوتاکس شناخته می شود، سیگنال های شیمیایی را که موجب مسدود شدن عضلات می شود، متوقف می کند.</p> <p dir="RTL" style="text-align:justify">این سم در دوزهای کوچک به عضلات هدف تزریق می شود. عضلات دیگر نمی توانند سفت شوند پوست پهن تر، و ظاهر آن کمرنگ تر و نرم تر می شود.</p> <p dir="RTL" style="text-align:justify">بوتاکس می تواند خطوط در پیشانی و خطوط خفیف گوشه های چشم را کاهش دهد.</p> <p dir="RTL" style="text-align:justify">درمان معمولا 3 ماه طول می کشد، بنابراین تزریق مکرر لازم است.</p> <p dir="RTL" style="text-align:justify"><strong>چهره سازی</strong></p> <p dir="RTL" style="text-align:justify">چهره سازی یک نوع جراحی زیبایی است که هدف آن جوان کردن افراد است. معمولاً شامل حذف پوست و چربی بیش از حد صورت می شود، با یا بدون محکم کردن بافت های زیرین.</p> <p dir="RTL" style="text-align:justify">با انجام این جراحی زیبایی پوست چهره، گردن یا هر دو قرمز می شود. تحقیقات نشان می دهد که پس از 2 سال، لایه برداری صورت هنوز هم مؤثر است، اما گردن شروع به عود می کند. زمان بهبودی ممکن است طولانی باشد و بیمار کبودی و تورم را چند هفته پس از جراحی تجربه می کند.</p>